Image

Ponad 100 lat pasji
innowacyjna firma z tradycjami

Każdy, kto podobnie jak Biral, od prawie stu lat odnosi sukcesy na rynku, musi robić coś dobrze. Od momentu założenia w 1919 roku, stale rozwija swoje produkty w duchu innowacji pod względem technicznym i jakościowym. Biral zmieniał się jako firma, konsekwentnie dążąc do budowy najlepszych pomp na świecie. Nasze serce bije w tym celu. W Biral jesteśmy przekonani, że odpowiedzialne działania i zarządzenie firmą idą w parze. Czyniąc to, rozumiemy siebie jako część społeczeństwa, jesteśmy oddani naszym pracownikom, środowisku i jesteśmy świadomi społecznie. Intencją tej prezentacji jest pokazanie twarzy naszej firmy. Chcielibyśmy wam tutaj pokazać na jakich fundamentach i wartościach opiera się nasza praca. W tym celu przedstawiamy Ci na kolejnych stronach portrety naszych pracowników. W końcu to, ich kwalifikacje i wiedza pozwalają oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. I to przez ich zaangażowanie zdobywamy zaufanie i lojalność klientów. Będziemy zatem nadal dokładać wszelkich starań, aby być atrakcyjnym pracodawcą, aby przyciągać, promować i zatrzymywać wysoko wykwalifikowanych, utalentowanych i zmotywowanych ludzi. Pracowników, których serce będzie bić dla Biral.

Biral - Twój Partner w zakresie innowacyjnych i wydajnych rozwiazań pompowych

"Wiecej niż pompy", jest to podstawowa zasada firmy Biral od lat. Zdanie, które ma dla nas większe znaczenie niż zwykłe hasło reklamowe. Jest to obietnica odzwierciedlająca nasze wartości.

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ jestem tutaj dla uczciwej jakości rzemiosła, dzięki czemu mogę produkować nie tylko najbardziej niezawodne, wytrzymałe i wysokiej jakości pompy, ale także najbardziej inteligentne na świecie.

Fritz Brandpracownik produkcji

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ mogę inspirować naszych klientów najlepszymi produktami, a jako pomoc w rozwiązywaniu problemów zaoferować unikalną gamę usług wspierając ich każdego dnia.

Roger Lüscherdoradca klienta

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ jako firma średniej wielkości to my wielokrotnie ustawialiśmy poprzeczkę w zakresie innowacji oraz jakości świadczonych usług, i chcemy nadal to robić.

Simon BienzSzef eksportu

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ nasze pompy są niepokonane nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także pod względem efektywności energetycznej.

Irene Fankhauserpracownik produkcji

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ nasi pracownicy są kimś więcej niż tylko trybami w maszynie.

Gisela Wüthrich Bangerterkierownik działu kadr

Moje serce bije dla Biral, ponieważ tutaj jesteśmy jak jedna wielka rodzina, w której tworzymy razem wspaniałe rzeczy.

Kadrije Simitcioglupracownik produkcji

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ jako magazynier jestem pewny, że nasi klienci otrzymują swoje pompy i części zamienne w rekordowym czasie.

Ivica IlakMagazynier

Moje serce pompuje dla Biral, ponieważ zdobywam tu praktyczną wiedzę ucząc się od najlepszych profesjonalistów w swoim fachu.

Ivan Spältipraktykant

Zespół doradczy

Sprawdzeni profesjonaliści są zawsze osiągalni. Pomagają naszym partnerom przy obliczaniu jak też wyborze właściwej pompy, diagnozowaniu usterek oraz udzielają porad montażowych.

Światowa jakość, podparta historiąLider na rynku Szwajcarskim

Najwyższej Jakości Pompy Na Polskim Rynku