SERIA AD

obiekty użyteczności publicznej Konkurencyjna cena

Pompy serii A marki Biral są solidne i sprawdzone w praktyce, średnej wielkości pompy obiegowe przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, hal i magazynów oraz zastosowań przemysłowych.

Do ich budowy zastosowano niezwykle trwałe materiały – łożyska i wałek pompy wykonano z ceramiki technicznej, natomiast całość została zamknięta w obudowie ze stali nierdzewnej. Posiadają również szereg wbudowanych zabezpieczeń, m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz zabezpieczenie przed niskim napięciem w sieci.

Charakteryzują się cichą pracą, niewielkim poborem energii oraz niezawodnością działania przez długie lata. Ponadto typoszereg pomp serii A wyróżnia proste i intuicyjne sterowanie, użytkownik w łatwy sposób może przechodzić z ciśnienia proporcjonalnego na ciśnienie stałe lub na stałe obroty.  W porównaniu do pomp standardowych pracujących w klasie energetycznej "D" oszczędności energii elektrycznej sięgają nawet 80%.

Materiały do pobrania: 

Zastosowanie Ciepłownictwo - Ogrzewanie

Produkowane w szwajcarskiej fabryce Biral pompy AX zostały oznaczone etykietą “Swiss made”, aby producent mógł sygnować swoje produkty tym znakiem musi spełnić szereg rygorystycznych warunków, m.in. każda pompa Biral przed wysyłką przechodzi indywidualną kontrolę jakości. Daje to pewność, że klient zawsze otrzymuje najwyższej jakości sprawdzony wyrób.

  • Niskie zużycie energii elektrycznej, dzięki zastosowaniu silnika z magnesem trwałym,
  • Pompa uruchamia się z wysokim momentem rozruchowym i dysponuje wewnętrznym programem odblokowującym, dzięki czemu zapewnia łatwy start po dłuższym postoju.
  • Szybkie odpowietrzanie pompy oraz natychmiastowe smarowanie łożysk zapewnia innowacyjne doprowadzenie wody do komory wirnika poprzez otwory w wale pompy,
  • Pompa idealnie sprawdza się w instalacjach grawitacyjnych oraz jako pompa ładująca dzięki możliwości ustawienia na pompie charakterystyki stałych obrotów (3 prędkości do wyboru),
  • Pompa posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i zabezpieczenie przed niskim napięciem (pompa się wyłączy i wróci do pracy po stwierdzeniu właściwych parametrów zasilania)
  • Osłona termoizolacyjna w standardzie

 Średnej wielkości pompy obiegowe przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, hal i magazynów oraz zastosowań przemysłowych.

961779